0 1 tamsayılı doğrusal olmayan matematiksel modellerin uygun çözüm temelli genişletilmiş subgradient algoritması ile çözülmesi


SARAÇ T.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dergisi, vol.25, no.1, pp.57-73, 2012 (Peer-Reviewed Journal)

  • Publication Type: Article / Article
  • Volume: 25 Issue: 1
  • Publication Date: 2012
  • Journal Name: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dergisi
  • Journal Indexes: Other Indexes
  • Page Numbers: pp.57-73